Головна Форум Пошук Хто ми? Контакти Вхід Реєстрація
ЦИВІЛІЗОВАНА ТА ВВІЧЛИВА УКРАЇНА!
БУДУЄМО ЦИВІЛІЗОВАНУ УКРАЇНУ РАЗОМ!
Брудна гра нової влади: Закон України про обіг службово-штатної і цивільної зброї на території України

Дарма деякі розумники у владі думають, що їм вдасться приховати від пильних очей власників зброї свої підступні “псевдо-законодавчі ініціативи”.

Як ми і попереджали раніше, Порошенко доручив Яценюку, а той в свою чергу доручив Авакову, Полтораку, Абромавичусу, Яресько та Петренку “розробити законопроект щодо врегулювання порядку використання зброї, зокрема у частині забезпечення захисту від посягання на життя та здоров’я особи, її житло та власність”.

Розуміючи, що уникнути законодавчого врегулювання обігу зброї їм не вдасться, вони намагаються, всупереч здоровому глузду та регламенту ВРУ, пропхати свій законопроект, який фактично містить норми сумнозвісного Наказу МВС №622.

Звісно, ми отримали проект цього “закону”, який пропонуємо вашій увазі. Всі найгірші очікування підтвердились: відсутність короткоствольної нарізної зброї і травматична зброя від вітчизняного виробника - це не повний перелік запропонованих яскравих рішень.

http://zbroya.info/uk/blog/7017_brudna-gra-novoyi-vladi-zakon-ukrayini-pro-obig-sluzhbovo-shtatnoyi-i-tsivilnoyi-zbroyi-na-teritoriyi-ukrayini/

 

 

 ЦИВІЛІЗОВАНА ТА ВВІЧЛИВА УКРАЇНА!