Головна Форум Пошук Хто ми? Контакти Вхід Реєстрація
ЦИВІЛІЗОВАНА ТА ВВІЧЛИВА УКРАЇНА!
БУДУЄМО ЦИВІЛІЗОВАНУ УКРАЇНУ РАЗОМ!
Донька друга Порошенка приватизує землю під будинком поряд з АП - ЗМІ

Середа, 26 листопада 2014, 11:12

Версія для друкуКоментарі12

Київська міська рада оприлюднила проект рішення про передачу Олександрі Мартиновській у приватну власність земельної ділянки на вул.Лютеранській 19-б.

Про це пишуть "Наші гроші".

Як зазначає видання, ділянку передають для будівництва і обслуговування жилого будинку. Площа ділянки становить близько 0,045 га.

Водночас триповерховий будинок на Лютеранській 19-б виставлено на продаж за ціною 3,2 млн доларів, пише видання.

 

Повідомляється, що він має площу 700 м2 і потребує реконструкції. Власником будинку є фізособа. Також вказано, що земля 0,045 га під будинком вже приватизована.

Згідно зі ст.121 Земельного кодексу, громадяни мають право на безоплатну передачу їм у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) – у містах не більше 0,10 га.

Про те, як було придбано сам будинок на вул.Лютеранській 19-б у відкритих джерелах нема інформації.

Дане приміщення намагаються продати щонайменше з жовтня 2013 року. Тоді оголошення розміщувало ПП "Оптимус Груп", зареєстроване в одній квартирі з ТОВ "Агроветпостач" Олександри Мартиновської та Лідії Мартиновської (мати). "Оптимус Груп" працює як агентство нерухомості. Його засновниками значаться Віталій Панич і Олександр Овсюк, останній є партнером Мартиновських по ТОВ "Аструм".

Олександра Мартиновська є донькою Валерія Мартиновського, колишнього народного депутата (1998-2006 рр.), радника прем’єр-міністра Юлії Тимошенко у 2008 році, помічника і радника прем’єр-міністра Павла Лазаренка у 1996-1997 рр.

У 2000-2005 рр. Мартиновський очолював Дніпропетровську обласну організацію Народної партії.

Також Мартиновський був головою правління Дніпровського крохмалопатокового комбінату.

За даними Smida, у 2002-2006 рр. акціонерами комбінату були ТОВ "Асоціація крахмалопродукт", яке очолює Анатолій Переведенцев, тесть президента України Петра Порошенка, а також ТОВ "Агроветпостачання", співзасновницею якого була Олександра Бабко, прописана в одній квартирі з родиною Мартиновських.

Крім того, у 2001 році засновано "Благодійний фонд Валерія Мартиновського і Петра Порошенка". Свого часу Мартиновський назвав Порошенка своїм хорошим другом.

У 2007 році головним акціонером комбінату залишилась "Асоціація крахмалопродукт" (93,5%). Протягом 2007-2009 рр. засновницею асоціації значилась Лідія Мартиновська (дружина Валерія). Директором весь цей час був тесть Порошенка - Анатолій Переведенцев. У 2009 році учасником товариства "Асоціація крахмалопродукт" став фонд "Прайм Ессетс кепітал" Петра Порошенка.

З квітня 2011 року майже 99% акцій комбінату оформлено на "Прайм Ессетс кепітал".

 

 ЦИВІЛІЗОВАНА ТА ВВІЧЛИВА УКРАЇНА!